Çok yoğun ilgi gösterdiğiniz BBL yani BigBossLayf Valorant ekibi oyuncuları serimizde bugün sizlere Aim.DLL kullanıcı adına sahip olan Hüseyin Kabişteke‘yi derinlemesine tanıtacağız. Yazımıza geçmeden önce Valorant oyunu hakkında bir kaç kısa bilgi vermek istiyoruz. Valorant, Riot Games tarafından geliştirilmiştir. Taktiksel ve birinci şahıs profilinden oynanan bir oyun türüdür. Tam olarak bilmeyen kişiler ilk bakışta Counter Strike adlı oyuna benzetiyor olsa da aslında bir çok yönden farklı bir oyundur. Bu oyunda karakterler CS’den farklı olarak pek çok özel yeteneğe sahiptir. Şimdi ise bu oyunun en yetenekli oyuncularından BBL AimDLL Kimdir Twitch Hüseyin Kabişteke Kaç Yaşındadır? bir bakalım.

Twitch aimDLL Kim? Kaç Yaşında? Nereli?

aimDLL adıyla tanıdığımız oyuncunun ismi Hüseyin Kabişteke‘dir. 19 yaşındadır. Bu yaşına kadar C.S 1.6 ve CS:GO adlı oyunları oynamıştır. Sonrasında aynı oyuncu görüş profili ile oynanan Valorant adlı oyuna geçmiştir. Bu oyunda kendini ispatlamış ve BBL takımında profesyonel oyuncu olmuştur. Adana‘da yaşamaktadır. Hayallerinden ise şöyle bahsediyor. Çok küçük yaşlarda asker olmak istediğini ama ailesinin kendisine genetik olarak uzun olmayacağını söylemesi üzerine bu hayalinden vazgeçtiğini belirtiyor. Sonrasında ise bilgisayar oyunlarına kendini verip bir çok farklı takımda CS oynadığını ifade ediyor. Son olarak ise aslanm4shadow <– (bu alana basarak kendisi hakkındaki yazımıza ulaşabilirsiniz) ile valorant adlı oyuna geçtiğini ifade ediyor. Bu oyunda main karakteri Cypher’dir.

Ayrıca kendisi bir yayıncıdır ve Twitch’de 210.300 takipçisi bulunmaktadır.

AimDLL ve Aslanm4shadow Nasıl Tanıştılar?

Her iki oyuncuda bir takım online oyunlarda karşı karşıya geliyorlardı. Birbirlerinin isimlerini bilmeseler de Aimdll, aslan’ın yaptığı skorların çok iyi olduğundan dolayı kendisinin kullanıcı adını ezbere biliyordu. Sonrasında bir ortak arkadaşları vesilesiyle yine farklı bir oyunda aynı odaya gelmişlerdi. Beraber hem oyun atıp hemde TS üzerinden konuşan iki isim zamanla birbirlerine kaynaştılar ve sıkı dost oldular. Şimdi ise kader onları aynı takımda iki profesyonel oyuncu olarak birleştirdi.

aimdll Game Settings

Madem sizlere böyle profesyonel bir oyundan bahsediyoruz. Kısaca oyun ayarlarından da bahsedelim.

  • DPI: 400
  • Sensitivity: 0.52
  • Resolution: 1920 x 1080 stretch
  • Cross: 1-4-2-3 (Green)

Twitch aimdll__ Bilgisayar Ekipmanları

  1. Mouse: ZOWIE S2 DIVINA by Benq
  2. Headset: Logitech G Pro X
  3. Keyboard: Razer Blackwidow Elite
  4. Monitor: ASUS TUF GAMING 24.5″ VG259QM 280Hz

Bugünkü yazımızda BBL Aimdll Kimdir Twitch Hüseyin Kabişteke Kaç Yaşındadır? adlı yazımızı sizlere aktardık. Fakat siz daha fazla yayıncı ile ilgili yazı okumak isterseniz hemen şu an buraya basarak ilgili bölüme gidebilirsiniz.