Dolap satışlarınız, satılan ürünlerde artış sağlamak, kar marjını artırmak ve ürünlerinize daha fazla takipçi çekmek için belirlenen yeni hedeflerle daha iyi olabilir. Bunu daha nasıl iyi yapabilirim diye düşünmeyin. Dolaptan Nasıl Hızlı Satış Yapılabilir yazımıza göz atabilirsiniz. Daha fazla dolap kullanıcısını en iyi ürünlerinize çekmek için yapabileceğiniz bazı önemli konular var.  Ciddiye alındığında, sizi ve ailenizi desteklemek için tam zamanlı bir gelir sağlayabilir. Birden fazla yolu kullanarak gelir elde etmek gerçekten eğlenceli ama zorlayıcıdır. Birinin herhangi bir ticari girişimde başarılı olması için, işin tüm giriş ve çıkışlarını ve nerede daha fazla üretebileceğini bilmelidir. Bu, çevrimiçi satıcılar için farklı değildir. Günümüzde pek çok insan, interneti kullanarak herhangi bir şey satarak başarı hikayeleri olan kişilerden biri olabilmeyi umarak, parmaklarını çevrimiçi satışa daldırıyor.

Dolap Uygulamasında Bilmeniz Gerekenler

Bu nedenle, çevrimiçi pazar yerlerinin kullanımı gelişti. Herkese ürünlerini satmak için birden fazla platform kullanma şansı verdi. Alışveriş yapanlara kolaylık sağlamanın yanı sıra, satıcılara, eşyalarının önceden sevilmiş veya yepyeni olmasına bakılmaksızın çeşitli ürünleri satma fırsatı verir. Ancak, kalabalığın arasından sıyrılmanıza ve daha fazla para kazanmanıza yardımcı olacak ipuçları var. Bu gönderi, listelerinizi öne çıkarmak, daha fazla satış yapmak ve müşterilerinizin geri gelip sizden tekrar satın almak istemesini sağlamak için deneyebileceğiniz kapsamlı bir strateji listesidir. Listelerinizi potansiyel alıcıların önüne çıkarmanın yollarını mı arıyorsunuz? Bugünlerde giyilmemiş kıyafetlerinizi satarak para kazanmanın pek çok yolu bulunuyor.

İlk olarak, bazı genel ipuçları için, satışı kişisel hesabınızdan ayrı bir hesap altında tutmanızı gerçekten öneririm. Ayrıca, kişisel hesabınızda satışı duyurmadan önce hesabı oluşturun ve öğelerinizin tüm fotoğraflarını açıklamalarıyla birlikte yayınlayın. Bu blog yazısında, Dolap Uygulaması kullanarak satışlarınızı nasıl artırabileceğinize dair ipuçlarını ve püf noktalarını paylaşalım.

Dolapta Satış Nasıl Yapılır

Tek yapmanız gereken ilk Dolap uygulamasından üyelik açmak olacak. Telefonunuza dolay uygulamasını indirin ve daha sonrasında üye olun. Zaten indirdiğinizde göreceksiniz kullanması çok kolay. İndirdikten sonra kullanmadığınız ve giymediğiniz eşyaları çıkarın. Dolap uygulamasından ürün ekle diyerek fotoğraflarını çekerek satacak ürünlerinize ekleyin.

Dolapta Satış Yaparken Dikkat Edilmesi Gerekenler

1- Fotoğraflar Gerçekten Önemli

Alıcılarınız sanal bir giyinme odasında kıyafetleri deneyemeyecekleri için, tüm eşyalarınızın net ve iyi aydınlatılmış fotoğraflarını nötr bir arka plan üzerinde çekmek gerçekten çok önemlidir. Özellikle yakından görülmesi gereken bir detay varsa, birden fazla fotoğraf olması çok önemlidir. Ürünü giyerken bir fotoğrafınız varsa, onu da yayınlayın, böylece giyildiğinde nasıl durduğunu görebilirler.

2- Eşyalarını Temizleyin

Fotoğraf çekmeden ve göndermeden önce tüm eşyaları yıkadığınızdan veya sildiğinizden emin olun. Bu, kimsenin kirli giysiler satın almak istememesinin açık nedeni ve aynı zamanda bir öğenin çıkabilen veya çıkmayabilecek bir lekesi veya işareti olabileceği için önemlidir.

3- Boyutlar ve Kusurlar Konusunda Net Olun

Alıcı ürününü aldığında sürpriz olmasını istemezsiniz, bu nedenle alıcının önceden bilmek isteyeceği her şeyi ürün açıklamasında listelediğinizden emin olun. Öğenin, etiketteki bedenden farklıysa (bir beden küçük ama orta beden gibi uyuyorsa) veya çeşitli bedenlere sığabilecek gevşek bir kesimse nasıl uyduğuna dikkat edin. Alıcının ürünün durumundan haberdar olması için kaldırılamayan aşınmış noktalar veya işaretler varsa bir fotoğraf veya not ekleyin.

4- Her Konuda Organize Olun ve Araştırın

Bu muhtemelen hepsinin en önemli noktasıdır. Her bir öğeyi, son satın alma fiyatını, nakliye ücretini belirleyin.

5- Açık ve Net Satış Kurallarına Sahip Olun

Tüm öğelerinizi gönderdikten sonra, bir “satış kuralları” gönderisi koyun. İnsanları mağazanızın instagram biyografi alanında okuduklarından emin olmaları için yönlendirin. Dolaptan Nasıl Hızlı Satış Yapılabilir Önceden net yönergelere sahip olun. Daha sonra herhangi bir soruna veya şikayete maruz kalmayın.

6- Aynı Anda Çok Fazla Ürün Satmayın

35 öğeyi bir kerede satmakla 135 öğeyi satmak arasında gerçekten büyük bir fark var. Bu yüzden daha kolay yönetilebilir hale getirmek için 50 öğenin altında tutun.

7- Kargo Masraflarını Düşünürken Ağırlığa Dikkat Edin

Kargo masrafları ağırlığa göre belirlenir, bu nedenle hafif çantalar ve koliler kullanın. Bazen kırılganlığı veya katlanamayacağınız bir şey nedeniyle bir kutu gereklidir. Ancak mümkün olduğunda hafif kargo kullanmaya çalışın.

8- Birden Fazla Ürün İçin Kargo Fiyatlarını İndirimli Sunun

İnsanları birden fazla ürün satın almaya teşvik etmek, katılan herkes için iyidir.

9- Her Siparişte Küçük Bir Not veya Hediye Ekleyin

Bunu müşterilerle resmi bir küçük işletme olarak görmeyebilirsiniz. Ancak alıcılarınıza her paketle birlikte küçük bir not veya bir ikram göndermek güzel bir jest. Özellikle birden fazla satış yapmayı planlıyorsanız. İlk kez satın alan kişilerin iyi bir deneyim yaşamasını ve tekrar satın almasını istersiniz. Ağır bir eşyalı yapmayın. Çünkü nispeten hafif bir şey düşünebileceğinizden çok daha fazla kargo ücreti ödersiniz.

Dolap Uygulamasında Kargo Dedava Nasıl Yapılır

Dolap uygulamasında kargoyu bedava yapmak çok kolay. Yapmanız gereken ürün eklerken kargo kısmını satıcı ödesin butonunu seçmeniz yeterli olacaktır.

Konumuzda Dolaptan Nasıl Hızlı Satış Yapılabilir işledik. Son olarak bu ve benzeri yazılarımızı okumak isterseniz hemen buraya tıklayabilirsiniz.