En İyi Arkadaş Bulma Uygulamaları 2021, ne yazık ki bildiğiniz üzere günümüzde ki salgın yüzünden eve kapandığımız dönemde herkes ne yapacağını şaşırdı. Herkes bir atılım yapma çabasında ve bu durumda herkes sıkıntıdan zaman geçirecek şeyler aramaya başladı. Günümüzde teknoloji kullanımın artması sosyal ilişkilerde değişime neden oldu. Salgın artması ile evden çıkamama durumu yüzünden sosyal medya kullanımlarında patlama yaşandı. Evde kaldığımız dönemde zaman zaman sıkılma ve kendinizi yalnız hissettiğiniz durumlar da yeni biriyle tanışmak isteyebilirisiniz. Bunun üzerine yeni dönemde her işimizi telefondan yapar duruma geldik. Bu sıkıntınıza ve yalnızlığınıza çok iyi gelecek bir yazı paylaştık. Artık uygulamalar içinde popüler olan kısım arkadaşlık uygumaları olarak tespit edilmiş. Arkadaş bulma uygulaması indirenler hem yeni yola başlıyor, hemde yeni arkadaşlıklara sahip oluyolar. Dünya’nın her yerinden yeni insanlarla tanışabiliyorsunuz. Bu dönemde size iyi gelecek sohbet uygulamalarını sizin için yazdık. Rahat tahat tanışıp flört edebileceksiniz.

En İyi Tanışma Uygulamaları

1- Tinder

Tinder Dünya’da en çok popüler olarak kullanılan uygulamaların başında yer alıyor. Bu nedenle kullanıcı sayısı çok fazla. Telefonunuzun konumunu açarsanız yakınınızdaki kişileride görebiliyorsunuz. Kullanmasanız bile duymadım demessiniz. Uygulamanın amacı kendinize profil açıyorsunuz. Profilinizi doldurduktan sonra kaydırma ekranı geliyor. Sağa doğru kaydırırsanız beğenmiş oluyorsunuz. Sola doğru atarsanız beğenmemiş oluyorsunuz ve bir daha karşınıza çıkmıyor. Beğendikleriniz ise sizi geri beğenirse eşleşerek sohbet kurma imkanı sağlıyorsunuz. Aramanızı filtreleyebiliyorsunuz. Yaş ve konum özellikleri bulunmaktadır.

2- Happn

Happn yine Dünya’ca kullanılan bir uygulamadır. Oldukça popüler ve kullanıcı sayısıda bir okadar fazla. Yani kolay bir şekilde eşleşme sağlayabilirsiniz. Happn indirip profilinizi oluşturduktan sonra dışarı çıktığınızda yanınızdan geçen karşı cinsle veya otobüste seyahat ederken karşınızda oturan kişiyi happn sayesinde bulabilirsiniz. Uygulamayı indirdiğiniz andan itibaren konumunuzun açık olması lazım, konum ile çalışan bir uygulamadır. Bu uygulamayı ayrılan özelliği eşleştiğiniz kişilerin veya beğenceğiniz kişilerle yolda kaç kez kesiştiğinizi görebiliyorsunuz. Karşınıza çıkan kişiler daha önce yolda kesiştiğiniz kişiler oluyor. Kalp atarak beğeniyorsunuz, karşı tarafta sizi beğenirse eşleşiyorsunuz ve sohbete başlıyorsunuz.

3- Badoo

Badoo, Dünya’ca kullanılan bir tanışma uygulamasıdır. Kullanıcı sayısı oldukça fazladır ve geniş bir kitleye sahiptir. Badoo’nun birçok özelliği bulunuyor. Tanışma uygulamaları arasında sohbet etme, sesli konuşma, videolu görüşme, çoklu sohbet odaları, yakınındaki kişileri görme gibi özellikleri ile çığır açmış bir uygulamadır. Küçük bir negatif yanı var uygulama Dünya’da o kadar çok kullanılıyor ki ülkenizden biriyle karşılaşma biraz daha zor. Yarı yarıya olabiliyor diğer uygulamalara göre.

4- Okcupid

Okcupid’de çok duyulmasa da Dünya’nın en çok kullanılan online sohbet uygulamaları arasında yer alıyor. Okcupid uygulamasını hem bilgisayardan hemde mobilinizden tanışabileceğiniz bir tanışma uygulamasıdır. Uygulamanın bir kötü yanı kısıtlı mesaj gönderme özelliği bulunuyor. Diğer uygulamalara göre eşleşme olmadan mesaj atma özelliği var.

5- Blendr

Blendr Dünya’da 180 milyon kullanıcı var. 2012 yılından beri hizmet veriyor. Baya eski bir tanışma uygulamasıdır. Konum özelliği ile etrafınızdaki kişileri görebilirsiniz.

6- Connected2.me

Connected2.me’yi diğerlerinden ayrı kılan özellikleri var. Bunda istediğiniz kişilere ve akışınızda çıkan kişilere anonim olarak yazıyorsunuz. Profilinizi oluşturduktan sonra size anonim olarak yazıyolar. Artık şansınıza karşı cins mi yoksa hemcinsiniz mi onu sohbet ederek göreceksiniz. Ülkemizde popüler bir uygulamadır.

7- Azar

Azar, ülkemizde ve Dünya’da kullanılan yaygın bir uygulamadır. Azar’da direk görüntülü eşleşerek görüntülü sohbet ile başlıyorsunuz. Azar’da jeton sistemi ile kadın seçerseniz kadın erkek seçerseniz karşınıza sadece onlar geliyor. Ama jeton için para yükleyip, jeton almanız gerekiyor. Görütünlü konuşmada arkadaş ekleme özelliği bulunuyor ve sohbette edebiliyorsunuz.

En İyi Arkadaş Bulma Uygulamaları 2021 zaman geçirebileceğiniz ve yeni arkadaşlık kurabileceğiniz uygulamaları sizin için yazdık. Son olarak indirim ve kampanyalardan haberdar olmak için anasayfamıza göz atabilirsiniz.