Sevgilimin Gönlünü Nasıl Alırım Neler Yapmalıyım, işinize yarayacak bilgiler yazmaya çalıştık. Her ilişkide inişler çıkışlar olabiliyor, fakat bunu en kısa sürede atlatmak çok önemli. Yani en önemlisi birbirinizi kırmadan sorunu çözmektir. Evet diyoruz, ilişkide tartışma tuzu, biberi ama bununda bir sınırı var. Bazen birbirinizi kırdığınızda affettirmek çok da kolay olmayabiliyor. Küçük şeylerle affettiremiyorsunuz yani başka yollara başvurmak gerekebiliyor. Her ilişkide yaşanabilecek bir şey istemeden aranızda tartışma olabiliyor. Bu devrede sevgilimin gönlünü nasıl alırım diye düşünebilirsiniz. Bu yazıda sizin yükünüzü biraz hafifletmeye çalışacağız. Sevgilinizle kavga ettiniz veya küstünüz. Fakat birbirinizi kaybetmek istemiyorsunuz hemen affetdirme yollarına başvurmanız gerekiyor. Bu taktikleri ve tüyoları hafif almayın kesinlikle işinize yarayacaktır.

Sevgilimi Kırdım Gönlünü Nasıl Alırım?

 • Öncelikle Tartışmanın Nedini Anlamaya Çalışın
  Sevgiliniz ile aranızda iyi giderken birden bir tartışma alevlendi ve aranız bozuldu. Bu durumda bu olayın neden olduğunu düşünün ve anlamaya çalışın. İlk adım kesinlikle bu olması lazım. İki tarafta hatanın farkında olması gerekiyor. Çünkü sorun ancak böyle çözülebilir.
 • Sevgilinizin Duygularına Saygı Duyun
  İki tarafta karşılıklı olarak sevgilinizin nasıl hissetdiğini yani o an nasıl bir duyguda olduğunu anlayın. Buna sayı duymalısınız ki daha çok büyümesin. İki tarafta sözcükleriyle bunları hissettirmeli.
 • Somurtmayın Modunuz Yüksek Olsun
  Aranızda sevgilinizle ne olduysa gerekli veya gereksiz bir tartışmada iki tarafta suratı asıp susmamalı. Modunuzu düşürüp surat asmak, somurtmak aranızda ki problemi asla çözmez, aksine daha çok büyütür.
 • Özür Dileyin
  Sorunları anladığınızda ve düşündüğünüz gerçekten zamanı geldiğinde özür dilemelisiniz. Bu karşılıklı iki tarafında özür dilemesi iki tarafında problemlerini biraz olsun yatıştıracaktır.
 • Sevgilinize Sizi Affetmesini Söyleyin
  Bunu yaparken tabi iki tarafta pişkin ve dalga geçer gibi değil. İçten istediğinizi ona hissettirmelisini.
 • Çiçek Alın veya Çikolata Alın
  Çok bilinen bir yöntem fakat işe yarıyor mu yarıyor. Küçük süprizler yapmayı denemelisiniz.
 • Sevgilinizi Övün ve Şırmartın
  Genel de illa ki birbirinize güzel sözler söylersiniz veya şımartırsınız fakat burda aranız bozukken gönlünü almak için güzel bir taktik olabilir. Örnek olarak onun kokusunun güzelliğini veya ne kadar güzel gözüktüğünü belirterek övebilirsiniz.
 • Sosyal Medya Hesabınıza Fotoğraf Koyun
  Sevgilinize böyle bir süpriz bile onu küs anında sizi affetmenizde yardımcı olur. Bunu küçük bir şey olarak düşünmeyin.

Sevgilimin Gönlünü Mesajla Nasıl Alırım

Sen hayallerimdeki kişisin. Bu yüzden seni kırdığımı görmek beni çok üzüyor. Lütfen, özrümü kabul et ve bana bir gülücük ver. Çünkü gözyaşların boşa harcanmayacak kadar değerli.

Seni kıracak bir hataydı yaptığım, biliyorum ama sen de bilirsin ki herkes hata yapar. Senden beni affetmeni diliyorum. Tüm kalbime kapındayım, beni içeri alır mısın?

Ölsen bile benden kurtulamazsın. Kefen olur bedenini sararım. Yağmur olur üzerine yağarım. Çiçek olur mezarında açarım. Beni affet.

Ruhumu yerlere serip hasret çektiren de olsan ne aşkına bedduam nede sana kinim var. Deryada akar gibi bin bir dertle dolsam da seni mahşere kadar sevmeye yeminim var.

Gecenin karanlığındasın güneşin ışığında suyun damlasında selin coşkusunda. Kimi yanımdasın kimi rüyamda ama hep aklımdasın sakın unutma.

Bir daha konuşmadan önce düşüneceğime söz veriyorum. Tartışmamızda sana söylediğim hiçbir şeyi isteyerek söylemediğimi bilmeni isterim. Sana ihtiyacım var ve çok üzgünüm.

Seni kırdığım günden beri uykular haram oldu sevgilim. Her gün çok kızıyorum kendime, böyle pamuk kalpli birini nasıl kırdım diye. Yüzüm yok ama af diliyorum senden. Ben kendimi affetmesem de sen ne olur affet beni.

Sağa dönüyorum olmuyor, sola dönüyorum olmuyor. Yok nafile uyku tutmuyor. Çünkü aklım sende ve tartışmamızda kaldı. Bana kırgın olma istiyorum sevgilim. Bu nedenle tüm kalbimle özür diliyorum.

Kalk gel hangi uzak yerdeysen erimeden karlar. Gel gör daldaki beyazını soğuğunu havanın. Duy sesini yağanın havadaki sessizliğin sensizliğini, karlar erimeden gel.

Sevgilimin Gönlünü Nasıl Alabilirim Sözler

Kalbim seni unutacak kadar adi ise, ellerim onu parçalayacak kadar asildir.

Her şeyimi yüreğime yükleyişim senden ne kaldı ki geriye benden. Hayatımda her şey sen olmuşken.

Dünde bugünde yarında yüreğin kadar yanındayım. Kendini yalnız hissettiğinde elini kalbine koy çünkü ben hep oradayım.

Sabahları seninle doğar içimdeki güneşin, gülücüklerinle sıcaklığımı arttırır ve batmazcasına daha çok ısınırım. Kaynağı sevgi olan ne batar ki hayatta?

Asma artık suratını sana gülmek yakışıyor, bu gözler seni görmeden mutlu olmuyor, bu kalp sensiz atmak istemiyor.

Ben gönlümün güzelini nasıl kırabilirim ki onun gönlünü alayım. Eğer bir gün ben onu kırarsam varsın yaşam benim için o gün bitsin.

Ben güne sabah doğan güneşle başlamıyorum, benim günüm senin gözlerindeki parlayan ışığı gördüğüm zaman başlıyor. Beni ışıksız bırakma.

Bir gül olmak isterdim senin elinde solan, bir kır çiçeği olmak isterdim senin ayakların altında ezilen, bir yağmur damlası olmak isterdim saçlarının arasında dolaşan ve bir nefes olmak isterdim içine girip bir daha çıkmayan.

Dünyada da o kadar sahte gülüşleri olan insan çok iken buldum senin gibi içten ve samimi gülen birini, seni seviyorum derken yürekten ta derinden söyleyeni, şimdi ben seni nasıl üzerim, ben sana nasıl kötü söz söylerim.

Gökyüzündeki yıldız topluluğundan en parlak olanı seçmedir benimkisi, yağmurdan sonra rengarenk çıkan gökkuşağıdır benimkisi, ömrümü adadığım delice sevdiğimdir benimkisi.

Sevgilimin Gönlünü Nasıl Alırım Neler Yapmalıyım yazdık. Tüm yazılarımıza göz atmak için buraya tıklayabilirsiniz.