The Walking Dead Son Sezon Nereden İzlenir? Bu soruyu özellikle ülkemizde duymayan kalmamıştır. 2010 tarihinden bu yana yayında olan ve dünyayı kasıp kavuran dizi ülkemizde de yüzbinlerce izleyici sayısına sahip. 9. sezon 16. bölüme kadar olan kısmı internette kolaylıkla bulunan dizi 16. bölümden itibaren resmen en derin sitelerde bile bulunamıyor ve hatta yüklenmiş olsa bile saatler içerisinde telif yiyor. Netflix’e para verip üyelik alanlar ise başka bir şok ile karşılaşıyor. Netflix yeni sezon yayınlandıktan uzun bir süre sonra yükleme yapıyor. Peki ben bu diziyi nasıl izleyeceğim? diyenler için bu yazımızı siz ışık tutması açısından yazıyoruz ama öncelikle bilmeyenler için diziyi tanıtalım.

The Walking Dead Dizisinin Konusu Ne

Kısaca bahsetmek gerekirse, bilinmeyen bir sebeple ölen insanlar bir süre sonra canlanıyor ve zombi olarak diğer insanları yemeye çalışıyorlar. Isırdıkları diğer insanlarda kendileri gibi oluyolar ve bu böyle sürüp gidiyor. İnsanlar kaçıyor zombile kovalıyor diyebiliriz. Dizi öncesinde pek çok internette dizi paylaşan ücretsiz sitelerde bulunuyordu. Daha sonrasında bu kadar çok izleyici olduğu için fima haklı olarak telif atarak yayınları kaldırdı. Herkes harıl harıl ücretsiz bir site arasada BLU TV yayın haklarını satın aldı ve tüm bölümleri hemen yayınladı. Yeni sezon bölümlerinide aynı hızla Türkçe dublaj ve Altyazı seçeneği ile yayınladı. Kısacası artık diziyi izlemek istiyorsunuz 2 seçeneğiniz var. Ya Netflix ya da Blu Tv üyeliği almak.

Blu Tv Üyelik Ücreti

Blu Tv ödemesi Banka kartlaıyla 22.90 , apple uygulama ödemesi ise 24.99 ‘ dur. En güzel özelliği ise tanınmış Türk oyuncularının bu platfoma özel dizileridir. Bunun yanı sıra Adana Sıfır Bir gibi adından çokça söz ettirmiş dizileri de bünyesinde barındırıyor ve sansürsüz dizi keyfi sunuyor. Eğer memnun kalmazsanız üyeliği iptal edebiliyorsunuz.

The Walking Dead Ne Zaman Final Yapacak

Son olarak siz değerli okurlarımıza bununla ilgili kısa bi bilgi verip yazımızı sonlandırıyoruz.

Normal şartlarda 10. sezon dizinin son sezonu olarak görülüyordu. Çünkü izleyici sayısında kayda değer bir düşüş yaşanmıştı. Bunun nedeni dizi sezonlarının neredeyse 1 senede yayınlanması ve konunun gereksiz yere uzatılmasıydı. 10. sezon final sezonu olarak çekilmeye başlamış ama gelen tepkiler ve istekler üzerine dizinin çekimlerinin devam edileceği açıklanmıştı. Bakalım önümüzdeki sezonda bizleri ne gibi değişikler bekliyor hep birlikte göreceğiz.

The Walking Dead Son Sezon Nereden İzlenir? Konunun devamı için bizi bu linkten takip etmeye devam edin.