Sizlerin yoğun ilgisi ve istekleri doğrultusunda yayıncı serimize bu sefer LOL oyunu ile tanınan Larsahan adlı yayıncı ile devam edeceğiz. Kendisi Youtube ve Twitch için içerik üretmektedir. Twitch platformunu güncel olarak kullanan ve main herosu ile oynayan, anlık olarak binlerce kişiye yayın yapan Cengizhan Şahan’dan bahsetmeden önce bilmeyen kişiler için belirtmeliyiz ki Twitch bir canlı yayın platformudur. İsteyenler özgürce yayın yapabilir ve özverili bir emek doğrultusunda birçok insana ulaşabilir. Bu kısa tanımdan sonra Twitch Larsahan LOL Kimdir Cengizhan Şahan Kaç yaşında? öncelikle bir göz atalım.

Cengizhan ‘Lars’ Şahan Kim? Yaşı Kaç?

Pek çok kişinin Larsahan olarak tanıdığı yayıncının gerçek ismi Cengizhan‘dır. Larsahan 20 yaşındadır. Ayrıca Twitch’te ki yayınlarının büyük çoğunluğu LOL (League Of Legends) oyunu üzerinden yapmaktadır. İzleyicilerine bu oyunda main ( ana ) karakteri olan Yasuo oynarken yayın yapmaktadır. Ayrıca önemli bir not olarak belirtmeliyiz ki kendisinin ifade ettiği üzere 42 ayrı hesaptan Challenger kasmıştır. Her ne kadar ana karakteri Yasuo olsa da arada farklı heroları da denemektedir. Kişisel bilgilerine dönecek olursak, Cengizhan İstanbul’da yaşamaktadır. Aynı zaman da Youtube‘da 200.000 aboneyi geçen LARS adında youtube kanalı bulunmaktadır.

Larsahan Nicki Anlamı Nedir? Ne Demektir?

Kullanıcı adı pek çok kez kendisine sorulmuş ve cevapta vermiştir. Fakat eğer siz bu cevabı duymadıysanız, kendi ifadeleriyle sizlere tam anlamından bahsedeğiz. Söylediğine göre, eskiden izlediği anime filmlerinden birinde bu adı duymuş ve sevdiği için kendi kullanıcı adı olarak kullanmıştır. Bu nick’ten önce pek çok farklı nick kullanmıştır.

Larsahan Twitch Kariyeri

Kendisi uzun bir süredir Twitch’te yayın yapmaktadır. Bu yayınlarda anlık olarak ortalama 1.000 ile 3.000 arası izleyici bulunmaktadır. Bazı durumlar ve maçlarda bu sayı artış gösterebiliyor. Bunun yanı sıra şuan için 175.000 takipçisi bulunmaktadır. Kendi kemik izleyici kadrosunu oluşturmuş başarılı bir yayıncıdır. Bazen arkadaşları ile DUO attığı yayınlar da yapmaktadır.

Bugünkü yazımızda sizler için Twitch Larsahan LOL Kimdir Cengizhan Şahan Kaç yaşında? hakkında güncel bilgilendirmeler de bulunduk. Eğer diğer yayıncıları okumak isterseniz hemen buraya basarak blog kısmımıza geçiş yapabilirsiniz. Okuduğunuz için teşekkür ederiz.