Ucuz Valorant Points VP Satan Siteler Hangileri Güvenilir, sitelere göz attık. Son zamanların en iyi çıkışını yakalayan Valorant 2 Haziran 2020’de çıktı. Buna rağmen büyük bir hızla yükselişe geçti. Bildiğiniz üzere Riot Games’in taktiksel nişancı oyunu olarak çıktı. Dünya genelinde yüzbinlerce oyuncu kitlesine ulaştı. Ardından profesyonel ligleri ve maçları başladı. Birnevi dünyada yankı uyandırdı diyebiliriz. Üstelik MMOFPS oyuncularınıda etkilemeyi başardı. Bu nedenle en önemlisi Valorant ücretsiz oynanabilir ve Valorant Points “VP” ile oyun içi satın aldığınız ürünler sadece kozmetik ve görünüş olarak var. Yani para verip daha güçlü olayım diye bir olay yok. Bu nedenlede her şeyin eşit olması daha da etkileyici oluyor. Satın aldığınız eşyalar maçın dengesini değiştirmiyor.

Sadece görünüş olarak farklılık yaratıyor. VP yani Valorant Points, Riot Games tarafından anlaşmalı olan E-Pin firmalarıyla satılıyor. Bu firmaların sitelerin çoğu bonuslu, indirimli fiyatları gibi destekler sağlıyor. Bu nedenle bunlar tercih ediliyor. Her site arasında farklı avantaj ve indirim imkanı var. Böylece daha uygun bir şekilde VP çekebiliyorsunuz.

En Ucuz Valorant Point “VP” Satış Yapan Siteler

ByNoGame

Bynogame online oyunlarla ilgili bütün ürünleri bulabileceğiniz bir internet sitesidir. 1.5 milyona yakın kullanıcının tercih ettiği bir platform. Bonus ve indirim fiyat imkanları var.

GameBayi.com

GameBayi Türkiye’nin ilk satış sitelerinden birisidir. Valorant dahil binlerce oyunun alışverişini burada yapabilirsiniz. Daha uygun ve avantajlarını görebilirsiniz.

Gamesatış

GameSatış 15 yıllık serüveni ile Türkiye ve Dünya genelinde oynanan online oyunlarda alışveriş yapmanızı sağlayan sitedir. Güvenilir ve bonus fırsatlarından yararlanabilirsiniz.

Kabasakal Online

Kabasakal 2007 yılından beri online oyunlarda alışveriş yapmanızı sağlayan bir firmadır. En çok bilinen ve kullanılan E-pin sitelerinden bir tanesidir.

AtaGame

Atagame binlerce online oyun, dijital pinlerin ve oyun goldlarını bulabileceğiniz bir sitedir. Sizlere güvenli bir şekilde alış ve kullanım imkanı vermektedirler.

BursaGB

BursaGB 2006 yılından beri binlerce oyunun ürünlerini ve E-pin satışları yapmaktadır. Uygun fiyat avantajları ve bonuslarla oyuncuların dijital ihtiyaçlarını karşılamaya çalışmaktadır.

Foxngame

Fonxgame indirimli ve kampanyalı fiyatları ile online ve binlerce oyunca satış hizmeti veren bir sitedir. Yani çok bilinen güvenilir ve kullanılan bir sitedir.. Oyun sektöründe var olan tüm ürünleri en iyi fiyat garantisi ile sunar.

İtemsatış

İtemsatış Türkiye’deki oyunculara en ucuz fiyatlardan oyun e-pinleri satış yapan bir sitedir. Bu sitede bincelerde ve yüzbinlerce ürünler satışta.

Perdigital

Perdigital tüm online oyunlarca ve binlerce oyunda bonuslu fiyatlarla satış sunan bir sitedir.

Ucuz Valorant Points VP Satan Siteler Hangileri Güvenilir sizler için yazdık. Son olarak tüm yazılarımıza göz atmak için anasayfamızı ziyaret edebilirsiniz.