Bugünkü Twitch yayıncıları köşemizde pek çoğumuzun televizyonlardan tanıdığı bir isim var. Detaylı tanıtımına geçmeden önce belirtmeliyiz ki kendisi son dönemde Twitch adlı yayın platformunda yayınlar yapmaktadır. Yazımızın ilerleyen kısımlarında da özellikle yayıncılık kariyeri ve BBL hakkında içerikleri göreceksiniz. Şimdi gelin Kerimhan Duman BBL ‘Kero’ Twitch Kim Kaç Yaşında? bakalım.

Kerimhan Duman Kimdir? Kaç Yaşında?

Kanal D ekranlarından tanıdığımız, tanımayanların da en azından göz aşînalığının olduğu Kerimhan Duman 13 Haziran 1996 tarihinde doğmuştur ve 24 yaşındadır. Memleketi Kahramanmaraştır. Fakat İstanbul’da doğup büyümüştür.Sümer Onat Film ve Tiyatro Merkezi Oyunculuk bölümünden mezun olmuştur. 2006 yılında dizi oyunculuğu kariyerine başlamıştır. Fakat son dönemde adından daha çok Valorant ve Twitch yayınları ile söz ettirmektedir.

Kerimhan ‘Kero’ Duman Twitch Kariyeri

Kerimhan Duman Twitch yayınlarına tam olarak 2021 yılı itibariyle başlamıştır. Yayınlarında genellikle takım arkadaşları ile Valorant oynamaktadır. Karakteri Sova‘dır. Twitch’te ise ortalama olarak 500 ile 3.000 kişi arasında izlenmektedir. Güncel takipçi sayısı 244.000 kişidir. Kısa süre içerisinde çok yüksek bir takipçi sayısına sahip olmuştur. Aynı zamanda içinde bulunduğu takım Big Boss Layf yani BBL’dir. Kurucuları wtcN, Uthenera, Kendine Müzisyen ve Oid‘dir. Türkiye’nin şuan için en iyi takımı olarak gösterilmektedir. Ayrıca takım arkadaşı olan Russ hakkındaki yazımıza göz atmak isterseniz buraya basabilirsiniz.

Twitch Kero Boyu Kaçtır?

Kerimhan Duman’ın boyu 1.80‘dir. Kilosu da yaklaşık 75 civarıdır.

Kerimhan Duman ‘Kero’ nun Sevgilisi Kimdir?

Kerimhan Duman’ın şuan için sevgilisi yoktur. Sosyal medya hesaplarından (twitter-instagram-twitch) sevgilisinin olduğuna dair herhangi bir paylaşımda bulunmamaktadır. Bu mecraları büyük oranda Valorant ve takım arkadaşlarıyla fotoğraf atmak için kullanmaktadır.

Kerimhan Duman (Tunç) Arka Sokaklardan Ayrıldı Mı?

Son olarak internette en çok aratılan konulardan birine açıklık getirmek istiyoruz. Kendisinin diziden temelli ayrıldığına dair herhangi bir bilgi bulunmamaktadır. Muhtemelen bölüm bölüm dizinin içinde yer alacaktır. Fakat kendisi adından son dönemde daha çok Twitch üzerinden söz ettirecek gibi duruyor.

Kerimhan Duman BBL ‘Kero’ Twitch Kim Kaç Yaşında? başlığı altında sizleri sıkmadan kısa kısa tüm bilgilerini paylaştık. Eğer twitch’de ki diğer yayıncılar hakkında bilgi edinmek istiyorsanız buraya tıklayarak direkt olarak sekmemize geçiş yapabilirsiniz. Yazımıza vakit ayırdığınız için teşekkür ederiz.