Son dönemin en popüler oyunlarından biri olan Valorant, her yaş kitlesinden oyuncu çekmeye devam ediyor. Özellikle Twitch üzerinden canlı yayınların yapıldığı bu oyun en çok izlenen oyun kategorileri arasında yer alıyor. Bu canlı yayınları yapan profesyonel takım oyuncularının yanı sıra kendi halinde yetenekli oyuncularda göze çarpmış durumda. Bunların başlarında gelen isimlerden biri ise kullanıcı adı KILICARSLAN_ olan, en genç oyunculardan biri. Şimdi lafı fazla uzatmadan Twitch Kılıcarslan Kimdir Valorant Kılıcarslan Yaşı Kaç? hep birlikte göz atalım.

Valorant KILICARSLAN_ Kimdir? Adı Ne?

Yaptığı yayınlar ile gerçek anlamda binlece kişiye ulan kılıcarslanın gerçek ismi Kılıçarslan Atila‘dır. Yayın yapan en genç ve en yetenekli Valorant oyuncusu desek yalan söylemiş olmayız. Yaptığı yayınları Twitch üzerinden yayınlamaktadır. 3 sene boyunca CounterStrike:Global Offensive yani en bilinen adıyla CS:GO oynamıştır. Fakat artık Valorant’a geçiş yapmıştır. Twitch üzerinde 81.000 takipçisi bulunmakta ve aynı zamanda canlı yayınları anlık olarak 1-3 bin kişi arası izlenmektedir. Bunun dışında yaşına rağmen çok iyi ingilizce konuşmaktadır.

Valorant Kılıcarslan Yaşı Kaç? Nerede Yaşıyor?

Bir diğer merak edilen konu ise kendisinin yaşıdır. Kılıcarslan’ın yaşı 14‘tür. 3 yıl CS ve şu anda Valorant oynadığını varsaydığımızda kendisi 10 yaşından bu yana aktif olarak oyun oynamaktır. Fakat ilk Twitch hesabını 13 yaşından önce açtığı için Twitch o hesabını yaş ihlali nedeniyle kapatmıştır. O da şuan ki kılıcarslan_ hesabını kullanmaktadır. Yaşından dolayı chat’te bazen espiri konusu olsa da bu kadar genç yaşta bir oyuncunun bu seviye de olması insanları şaşırtıyor. Bunun yanı sıra yaşadığı şehir İstanbul‘dur.

Kılıcarslan Hangi Takımda Oynuyor?

Maalesef kendisi herhangi bir takımda oynamamaktadır. Fakat bunun nedeni yeteneksiz olması gibi bir gerekçeye dayanmamaktadır. Henüz 14 yaşında olduğu için turnuvalara katılamıyor. 2 sene sonra yani 16 yaşına geldiğinde bir takım içinde turnuvaya katılabilecek. Muhtemeldir ki bu yaşta böyle yetenekli olan bir oyuncuyu 2 sene sonra avrupa’da bile görebiliriz.

Twitch Kılıcarslan Kimdir Valorant Kılıcarslan Yaşı Kaç? adlı yazımızda Kılıçarslanı sizlere tanıttık. Bu yazı ilk olarak bizim internet sitemizde yer almaktadır ve çoğu bilgi araştırma sonucu bulunmaktadır. Eğer diğer pek çok yayıncıya ulaşmak isterseniz buraya tıklayabilirsiniz. Okuduğunuz için hepinize çok teşekkür ederiz.