İnsanın Fabrika Ayarları 3.Kitap Hakkında Bilgiler piyasaya süren Sinan Canan, bu kitabında diğer kitap serilerinden çok daha iyi bir çıkış yakaladı. İnsanın en derinlerine hatta ilk insandan bugüne kadar süregelen özelliklere yer verdiği kitabında geçmişimize çokça atıfta bulunuyor. Fakat isterseniz gelin öncelikle Sinan Canan kimdir? bir bakalım.

Sinan Canan 1972 yılında doğdu. Hacettepe Üni’den Biyoloji bölümünden mezun oldu. Daha sonrasında 19 Mayıs Üniversitesi Tıp Fakültesinden mezun oldu. 2015 yılında 1 yıl boyunca bazı Üniversitelerde öğretim üyesi olarak çalıştı ama 2016 yılından bu yana ise Üsküdar Üniversitesinde öğretim üyesi olarak görevine devam ediyor. O tarihinden bu yana ise çeşitli kitaplar yazarak çok fazla sayıda kişiye erişmiştir. Yaklaşık 2 senedir ise Youtube’da Psikoloji-Biyoloji kategorisinde içerikler üretiyor henüz çok fazla takipçisi yok ama her geçen gün izleyici sayısı katlanarak artıyor.

Sinan Canan’ın Yazdığı Kitaplar

Unutulacak Şeyler (2016)

Gelecekten Beyin Öyküleri (2018)

Kimsenin Bilemeyeceği Şeyler (2018)

Dijital Gelecekte İnsan Kalmak (2018)

Dijital Beynim (2018)

İFA 1. Kitap / Beden(2019)

İFA: 2. Kitap / İlişkiler ve Stres (2020)

İnsan Odaklı Liderlik ( 2020)

İFA: İnsanın Fabrika Ayarları 3. Kitap / Sınırları Aşmak (2020)

İFA: İnsanın Fabrika Ayarları 3. Kitap / Sınırları Aşmak Kitabı Konusu

İnsanın Fabrika Ayarları 3.Kitap Hakkında Bilgiler anlatılanlara gelecek olur isek. Bu kitap, ilk insandan günümüze insanın durum ve davranışlarının ele alındığı bir içeriktir. Şuan ki insanın belli sınırlar içerisinde toplumsal veya geleneksel nedenlerle bir kulpa takılı kalmasını ve bunu nasıl aşacağını anlatıyor. Sinan Canan İFA 3 ‘ de hareketsiz kaldığımızda neden hastalanıyoruz? , Yalnızlık bizi neden yıpratır? , Fazla yemek yemek bize neden iyi gelmez? gibi sorulara yanıt veriyor ve bunu herkesin anlayabileceği bir dille anlatıyor.

İFA 3 Kampanya varmı?

Evet, yazımızın sonuna geldik ama merak edilen sorunun cevabını verelim. Belirli sitelere özel olarak bu kitabı ve Sinan Canan’ın diğer kitaplarını neredeyse %40 indirimde alabilirsiniz. Sitemizin okurlarına özel olarak bir tane indirim sitesi bırakıp burada yazımızı sonlandıralım. Bu linkten neredeyse yarı fiyatına kitaba ulaşabilirsiniz.