Xiaomi Redmi AirDots TWS Kulaklık Alınır Mı? son günlerde kablosuz kulaklıkların kullanımının artmasının ardından tartışmasız en çok aratılan kulaklık modeli oldu. Bunun nedeni ise Xiaomi Redmi modelinin diğer modellerden çok daha ucuz ve kampanyalı olması.

Fakat sadece tek nedeni tabii ki de bu değil. Xiaomi piyasaya girdiği günden bu güne her zaman kaliteli ürün sundu. Türkiye pazarında kısa sürede inanılmaz bir pazar payına sahip oldu. Telefon modellerinden xaomi redmi note 9 ve note 8 modellerinde çok iyi satış yaptı. Ardından piyasaya sürdüğü bu kablosuz kulaklık modeli çok kısa sürede rekor sayıda satış yaptı. Peki bu model neden bu kadar tuttu şimdi isterseniz sizlere biraz bundan bahsedelim.

Xiaomi Redmi AirDots TWS Bluetooth 5.0 Kulaklık Özellikleri;

-Kutusunun içinden çıkan micro USB kablosu ile herhangi bir şarj başlığı ile kolayca HIZLI şarj edebilirsiniz. Fakar kulaklıklaın pim kısmını kaldırıp o şekilde mekanizmaya yerleştirmeniz gerekiyor.

-Kulaklık tipi Stereo’dur

-Kulakiçi özelliği sayesinde dışarıdan bakıldığında tam olarak farkedilmez.

-Spor ve aktivite sırasında düşmez, ama yinede aşırı zıplama gibi hareketlerden kaçınmakta fayda var.

-Sünger yapısı sayesinde dışarıdaki sesi içeriye, içerideki sesi dışarıya en minimalize şekilde verir.

-Bluetooth 5.0 ile anlık ses iletimi sayesinde Pubg gibi oyunlarda en az gecikmeyle oyun oynarsınız.

Kulaklığı Aldım Fakat Kurulumu Nasıl Yapacağım?

Xiaomi Redmi AirDots TWS Kulaklık Alınır Mı? Herkesin aklına takılan soruladan biri de kurulum ile ilgili. Bu teknoloji henüz 1 senedir hayatımıza adapte oldu. Alışması ve öğrenmesi tabii ki kolay olmuyor ama siz yazımızda bunu en kısa şekilde anlatacağız. Kulaklıkları kutudan çıkardıktan sona kırmızının yanmasını bekleyip kapatıyoruz. Daha sonra aynı işlemi kırmızı beyaz ışık yanana kada yapıyoruz. Tekrar aynısını yapıp eşleme işlemini gerçekleştirmiş oluyoruz. Kulaklıkları aldığımız kutusuna tekrar koyup bluetooth’u açıyoruz. Artık kulaklıklarımızı telefonlarımıza eşliyoruz ve müzik kalitesinin keyfine bakıyoruz.

Kullanıcılar Neler düşünüyor?

Trendyol, Hepsiburada ve N11 gibi popüler E-Pazarlara baktığımızda kullanıcılar 5 üzerinden 4.3 ile 4.9 ortalamasında oy kullandığını görüyoruz. Bu, teknolojik bir ürün için gerçekten kayda değer bir oran ve önerilen kısmında rakiplerinden sıyrılıp yukarılarda yer almasını sağlıyor. Kısacası eğer birkaç ürün arasında kaldıysanız Xiaomi kesinlikle tercih edebileceğiniz markalardan bir tanesi.