Günlük yaşantı içinde özellikle gençler arasında en çok kullanılan canlı yayın uygumalası istatistiklere göre Twitch’tir. Bu uygulamayı gençler için cazip hâle getiren olay ise yayın yapan kitleninde genellikle genç oluşudur. Yani biraz Y ve çoğunlukla Z kuşağı bu platform etrafında buluşuyor. Yayınların sohbet muhabbet olduğu gibi, oyun olarakta geçtiği bu uygulama her izleyici kitlesine hitap ediyor. Şimdi ki yazımız da sizlere bahsedeğimiz yayıncı ise son günlerde adından uzi-Krvn adlı şarkıcıların şarkısının bir kısmını söyleyen AscelinaDeniz’dir. Gelin Twitch AscelinaDeniz Kimdir Kaç Yaşında Adı Nedir Nereli? bir bakalım.

AscelinaDeniz Kim? Kaç Yaşında?

AscelinaDeniz Tiktoker ve aynı zamanda Twitch yayıncısıdır. Gerçk ismi Deniz‘dir. İstanbul‘un Bağcılar semtinde oturmaktadır. Yaşı 23‘tür. Burcu Koç‘tur. R harflerini söyleme de zorluk yaşamaktadır. Fakat buna ne kendisi ne de izleyicisi takılmaktadır. Hatta bu kendisine has bir üslup oluşturmaktadır. Tiktok adlı uygulama’da 1 Milyon civarı takipçisi bulunmaktadır. Yine aynı platformda attığı videolar ortalama olarak 500 bin ile 1 Milyon arası izlenmektedir. Yayınlarından ve fotoğraflarından gördüğümüz kadarıyla kendisi dövme yaptırmayı sevmektedir. Parmakları da dahil olmak üzere pek çok dövmesi bulunmakdır.

AscelinaDeniz Nereli?

Deniz’in memleketi takipçileri tarafından en merak edilen sorularından bir tanesi. Kendisi hem Twitch’de ‘Hakkımda’ kısmında ayı emojisi ile belirttiği hem de yayınında pek çok kez dile getirdiği üzere Kastamonu‘ludur. Bunun, son dönemde popülerliğinin artması nedeniyle bu kadar merak edildiğini tahmin ediyoruz.

AscelinaDeniz Sevgilisi Var mı?

Yine yayınlarında pek çok kez denk gelebileceğiniz gibi erkek arkadaşı vardır. Süresi tam bilmemekle birlikte yayınlarda birbirlerine takılmaları çok olmakta fakat bunlar çok tatlı takılmalar olarak gözükmektedir. İkisinin de birbirini çok sevdiği belli olmaktadır.

Ascelina Deniz Sosyal Medya Hesapları

Kendisi Uzi ve Krvn adlı şarkıcıların ‘Kardeşim Helikopter‘ şarkısına çektiği kısa video ile milyonlarca kişiye ulaşmıştır. Hatta öyle ki pek çok Instagram sayfasında videoları günlerce en çok izlenen video olmuştur. Tiktok platformunda ise şarkıya dair yeni bir akım başlatmıştır. Şimdi başarılı sosyal medya yayıncısının tüm hesaplarını tek tek paylaşıyoruz.

  • Discord: AscelinaDeniz
  • Instagram: ascelinadeniz ( Güncel olarak 330 bini geçik takipçisi bulunmaktadır)
  • Youtube: AscelinaDeniz ( Pek aktif kullanmasa da böyle bir Youtube Hesabı bulunmaktadır)

Şu an Twitch AscelinaDeniz Kimdir Kaç Yaşında Adı Nedir Nereli? adlı yazıyı bizim sitemizden okuduğunuz için kendinizi şanslı hissedebilirsiniz. Çünkü bu kadar derinlemesine bilgi bir tek bizim sitemizde bulunmaktadır. Buraya tıklayarak daha fazlasına ulaşın!