Canlı yayın platformları arasında tartışmasız şekilde en çok ilgiyi gören uygulama twitch’dir. Ayrıca Twitch, her yaştan insanın toplanıp istediği kategoride yayın yapmasını, yayın izlemesini sağlamaktadır. Üstelik herhangi bir ücret asla talep etmemektedir. Fakat eğer sizler sevdiğiniz bir yayıncıyı desteklemek isteyip, üstüne ‘abone özel’ hediyelerinden faydalanmak istiyorsanız o kanala cüzi bir miktarda abone olabilirsiniz. Oyun, şarkı, sohbet ve daha birçok kategori bulunan bu uygulama, bir amazon yapımıdır. Şimdi sözü fazla uzatmadan bu platformun en eğlenceli yayıncılarından olan Twitch Eray Özkenar ‘Eray’ Kimdir Kaç Yaşında? adlı yazımıza bakalım.

Eray Can Özkenar Kimdir? Kaç Doğumlu?

Eray kullanıcı adı ile Twitch’de yayın yapan kullanıcı, 6 Ocak 2001 tarihinde doğmuştur, günümüz itibari ile 20 yaşındadır. Oğlak Burcudur. 2017 senesi gibi Kendine Müzisyen adlı yayıncının yayınlarıyla ün yakalamıştır. 2019 yılında twitch’de ki bir kısım yayıncı ile Facebook‘a geçiş yapmıştır. Fakat burada 7 ay kalıp sonrasında tekrar Twitch’e gelmiştir. Yaşadığı şehir Istanbul’dur. Bunun dışında Twitch’de; Erik Dalı

  • Kemal Can Parlak “Kendine Müzisyen
  • Oğuzhan Dalgakıran “Jrokez
  • Eray Özkenar “Eray
  • Ali Mert “Alixmert
  • Zafer Emre Ürük “Zeu

bu 5 kişilik Erik Dalı adlı ekipte yer almaktadır. Ekip içinde en küçük kişi kendisidir. Yayınlarında genellikle oyunlar oynamaktadır. Bu oyunların bazıları şunlardır; Valorant, The Walking Dead ve GTA V. Bu oyunlar dışında sohbet tarzında geçirdiği yayınlar da bulunmaktadır. Sohbet yayınlarında ise Youtube üzerinden video izleyip bunlar hakkında izleyicileri ile sohbet etmektedir.

Twitch Eray Sevgilisi Kim?

Kendisi özgün ruhlu ve tam bir mizahi karakterdir. Muhtemelen bundan olacaktır ki sevgilisi yoktur. Bu çıkarımla, gerek sosyal medya hesaplarına gerekse yazdıklarına baktığımızda kız arkadaşı bulunmamaktadır.

Yayıncı Eray Özkenar Sosyal Medya Hesapları ve Takipçi Sayıları

Kendisi Twitch’de 358.000 takipçiye sahiptir. Bu yükseliş sıkalası her geçen hafta artmaktadır. Kullanıcı adı: Eray

İnstagram’da güncel olarak 123.000 takipçisi bulunmaktadır. Kullanıcı adı: erayozkenar

Twitter’da 46.000 takipçisi bulunmaktadır. Kullanıcı adı: erayozkenar

Eray Discord Sunucusu: ERAY ile Boşluğa Doğru ve aktif olarak 17.000 üye bulunmaktadır.

Twitch Eray Özkenar ‘Eray’ Kimdir Kaç Yaşında? gibi pek çok yazımızı sayfamızın Blog kısmından okuyabilirsiniz. Hemen şimdi buraya basarak ilgili alana geçiş yapabilirsiniz.