Tüm herkesin canlı yayın yapacağı en popüler platform Twitch diyebiliriz. Bu platormda yaş kısıtlaması bulunmuyor ve istediğiniz kategoriyide bulabiliyorsunuz. Yani oyun yayını, canlı müzik, sohbet ve asmr gibi birçok ilginizi çekecek yayınları göreceksiniz. Bunun üzerine her türlü oyunu izleyebilir ve istediğiniz kategorileri rahatlıkla bulabileceksiniz. Her yaştan izleyicisi var, fakat genellikle yaş ortalaması biraz daha gençlere hitap ediyor diyebilirim. Bu yazımızda Twitch’te popüler kendini kanıtlamış ve yüksek izleyicilere sahip Erik Dalı grubunu tanıtacağız. Twitch Erik Dalı Grubu Nedir Erik Dalında Kimler Var sizlere bahsedeceğiz. Her biri birbirinden eğlenceli ve farklı yayınlarıyla Twitch’e renk katıyor. Bu eğlenceli yayınlarıyla da izleyici kitlelerini arttırarak devam ediyorlar. Kısaca Erik Dalın’daki üyleri size anlatalım.

Erik Dalında Kimler Var?

  • Kemal Can Parlak “Kendine Müzisyen
  • Oğuzhan Dalgakıran “Jrokez
  • Eray Özkenar “Eray
  • Ali Mert “Alixmert
  • Zafer Emre Ürük “Zeu

Kemal Can Parlak “Kendine Müzisyen” Kimdir? Kaç Yaşında? Sevgilisi Kim?

Kemal Can Parlak “Kendine Müzisyen” Kimdir? Kaç Yaşında? Sevgilisi Kim?

Kemal Can Parlak “Kendine Müzisyen” kullanıcı adı ile nam salmıştır. Fakat Rakun lakabıyla bilinmektedir. Kendine Müzisyene arkadaşları tarafından benzetilip, Rakun lakabı takılmıştır. Kendine Müzisyen 15 Mayıs 1995 yılında Mersin’de doğmuştur. İstanbul’da yaşamaktadır. Popüler Twitch platformunda kısa bir zamanda yükselmiştir. İlk yayınlarda sadece sohber “IRL” kategorisinde başlamıştır. Lakabıylada görüldüğü gibi müzikleri ve sesiylede bilinen bir isimdir. Kendine Müzisyen’in ilk yıllarda Youtube’de cover parçaları yayınlanmış. Daha sonrasında Twitch’e başlamış. Başladıktan sonra eğlenceli ve mizahlı yayınlarıyla Türkiye’nin en ünlü yayıncılar arasına girmiştir. Kendine Müzisyen’in en çıkışı, yani patlayışı “BlindID” uygulamasının katkılarıda büyük tabikide. BlindID uygulamasıyla son derece komik sohbetlerle kitlesini genişletmiştir. Kendine Müzisyen Twitch’te yapılan bir JtgTV programında da yer almıştır. Kemal Can Parlak, Özge Ürün ile birlikteliği bulunuyor. Son dönemdeki başarılarıyla da birlikte BBL “Bigbosslayf” takım kurucularından biri olmuştur. Son olarak eğlendirmeyi ve güldürmeyi başarabilen yayınların en başında yer alıyor.

Oğuzhan Dalgıran “Jrokez” Kimdir? Kaç Yaşında? Sevgilisi Kim?

Oğuzhan Dalgıran “Jrokez” Kimdir? Kaç Yaşında? Sevgilisi Kim?

Oğuzhan Dalhakıran “JrokezFTW” 24 Şubat 1999 yılında doğmuştur. İstanbul’da yaşıyor. Jrokez Twitch’e 15 Şubat 2017 yılında başlamıştır. Oğuzhan Dalgakıran kullanıcı adı JrokezFTW olarak biliniyor. Twitch’te oynadığı oyunlar ve eğlenceli yayınları ile bilinmektedir. Jrokez’un kilosu ve boyu nedeniyle arkadaşları tarafından Ayı lakabı takılmıştır. Ayı Jrokez’da diyebiliriz. Jrokez’in en yakın arkadaşı Kendine Müzisyen’dir. Oğuzhan Dalgakıran, Jrokez’in şuan sevgilisi yok diye biliniyor. Erik Dalı grubunun eğlenceli isimlerinden biridir. Hatta Erik diye bir köpeğide var. Kısacası Jrokez eğlenceli yayınlarıyla Twicth platformuna devam ediyor.

Eray Özkenar “Eray” Kimdir? Kaç Yaşında? Sevgilisi Kim?

Eray Özkenar “Eray” Kimdir? Kaç Yaşında? Sevgilisi Kim?

Eray Özkenar “Eray” kullanıcı adı ile Twitch platformunda bulunuyor. Erik Dalı üyelerinden birisidir. Eray eğlenceli ve makara yayınlarıyla nam salmıştır. Eray Özkenar 2001 doğumludur. Erik Dalı’nın en küçük üyesidir. Son zamanlarda daha çok Valorant ağırlı yayınlarsa yapsada, sohbet ve birçok farklı oyun yayınlarıyla da görebilirsiniz. Eray’ın şuan olarak sevgilisi yok. Kısacası zevkli, eğlenceli, komik yayınlarıyla kariyerine devam ediyor.

Ali Mert “Alixmert” Kimdir? Sevgilisi Kim? Kaç Yaşında?

Ali Mert “Alixmert” Kimdir? Sevgilisi Kim? Kaç Yaşında?

Ali Mert son olarak Twitch’te “Alixmert” kullanıcı adı ile deam ediyor. Fakat ilk zamanlarda Hzali kullanıcı adı ile biliniyordu. Fakat büyük ihtimalle büyüyecek olan kanalında daha sonrasında linç yememek için değiştirmiştir. Ali Mert hzali olan kullanıcı adını alixmert yapmıştır. Alixmert’in sevgilisi yok. Erik Dalı üyesi olan Alixmert daha yeni yayınlara başladı. En büyük özelliği gece ve günce gözündeki kısıklık yani kapalı problemi nedeniyle güneş gözlüğü takıyor. Son zamanlar da Jrokez’un Alixmert’e özel yaptığı “Yogali” sözleride dikkat çekiyor. Son olarak Alixmert’in oyun yayınlarını izleyebilirsiniz.

Zafer Emre Ürük “Zeu” Kimdir? Kaç Yaşında? Sevgilisi Kim?

Zafer Emre Ürük “Zeu” Kimdir? Kaç Yaşında? Sevgilisi Kim?

Zafer Emre Ürük “Zeu” kullanıcı adıyla tanınıyor. Daha öncesinde Twitch’te ZeuSidiouss kullanıcı adıyla devam ederken şuanda Nanolive platformunda Zeu olarak devam ediyor. Zafer Emre Ürük 1991 Haziran doğumludur. 2012 yılında beri yayıncılık yapıyor. Erik Dalının üyelerinden biri fakat Nanolive platformuna geçtiği için Kendine Müzisyenin yayınlarına çok fazla katılamıyor. Zeu öğretici oyun tarzıyla birçok oyun oynuyor. Zevkli ve eğlenceli yayınlarını izleyebilirsiniz. Son zamanda Gta 5 Rp sunucusu EDRP adında bir sunucu kurdu. Zafer Emre Ürük’ün şuan olarak sevgilisi yok. Kısacası eğlenceli yayınlarıyla kariyerine Nanolive’de devam ediyor.

Twitch Erik Dalı Grubu Nedir Erik Dalında Kimler Var yazsını yazdık. Son olarak tüm yazılarımız için anasayfamıza göz atabilirsiniz.