Twitch adlı canlı yayın platformunda isteyen herkes pek çok kategori altında yayın yapabiliyor. Bu kategoriler oyun gibi kategoriler altında sıralanabilirken, sohbet kategorisinde de yayınlanabiliyor. Ayrıca platformda yayın yapmak için ayrı bir ücret ödenmesine de gerekte yok. Fakat kaliteli ve ilgi çekici yayınlar yapmak isterseniz mutlaka bir süre sonra klavye, kamera ve ses sistemi gibi ekipmanlarınızı iyileştirmniz gerekebiliyor. Şimdi lafı fazla uzatmadan platformun başarılı kadın yayıncılarından olan Twitch vivien Bersu Alkaç Kimdir Kaç Yaşında? hakkında ki yazımıza bakalım.

Bersu Alkaç ‘realvivien’ Kim? Yaşı Kaç? Hangi Okulda Okuyor?

Twitch’de ki erkeklere oranla daha az olan kadın yayıncılar arasında yer alan ve çok başarılı şekilde yayın ve oyun hayatına devam eden Bersu alkaç 23 yaşında‘dır. Kendisi Istanbul’da tek başına yaşamaktadır. Ayrıca çok sevdiği köpeği Kiki kendisine ev arkadaşlığı etmektedir. Bunun dışında okuduğu okul ise Istanbul Üniversitesi‘dir. Burada Radyo Televizyon ve Sinema bölümünde okumaktadır. Yayın hayatına 2017 yılında başlamış olan Bersu Alkaç, pek çok yayın kategorisin de içerik üretmektedir. Ayrıca kendisi Kafalar E-Sports takımında bulunmaktadır.

Bersu Alkaç Twitch ve Sosyal Medya Kariyeri

Kendisi 2017 yılından beri aktif olarak yayın hayatına devam etmektedir. Kendisini oyun bağımlısı olarak ifade etmektedir. Takipçi sayısı güncel olarak şu an 105.600 kişidir. Ayrıca ücret karşılığı olan abonelerinin sayısı ise yaklaşık olarak 100 kişidir. En sıkı takipçileri abone olarak kendisini bu şekilde desteklemektedir. Bunun yanı sıra abone olan kişiler bazen chat abonelere özel moda alındığında abone olmayan kişilere göre avantajlı konuma geçip kendisine yazı yazabiliyorlar. Ortalama bir yayını yaklaşık 1.000 ile 3.000 kişi arasında izlenmektedir. Oynadığı bazı oyunlar şunlardır:

  • Valorant
  • Resident Evil Village
  • League Of Legends
  • Business Tour
  • Tabletop Simulator

Ayrca Kendisinin Vivien adında bir Youtube Kanalı da vardır ve burada bazı yayın kesitlerini paylaşmaktadır. Yaklaşık olarak 7.430 abonesi vardır. Instagram hesabı ise gizlidir. Fakat eğer takip isteği atarsanız onaylanıyorsunuz ve profiline bakabiliyorsunuz. Yaklaşık olarak 33.000 takipçisi bulunmaktadır.

Twitch vivien Bersu Alkaç Kimdir Kaç Yaşında? adlı yazımız da genç yayıncı hakkında bilgileri sizlere aktarmış olduk. Eğer daha fazla yayıncıya ulaşmak isterseniz sitemizdeki yayıncılar kısmına basarak ilgili alana geçiş yapabilirsiniz.